jesteś tutaj:  ElektroBaz > Wspólpraca z CASTROL


Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Moja znajomość i współpraca z Castrol rozpoczęła się w 1995 roku. Najpierw były to spotkania handlowe, szkolenia i kursy prowadzone przez Castrol.
W 2000 roku rozpoczęliśmy wspólnie duży projekt "CMS" w Federal Mogul Gorzyce, od tej chwili po dzień dzisiejszy stanowimy zgrany zespół.


ElektroBaz wykonuje i dostarcza oprogramowanie do wspólnych projektów,
Castrol produkty,wiedzę i doświadczenie.

Logo firmy CASTROLFirma Castrol jest obecna w Polsce od 1923 roku. Od początku jej produkty zyskały uznanie klientów i chętnie stosowane były w coraz częściej pojawiających się wówczas na polskich drogach samochodach.

Castrol stanowi część koncernu chemicznego BP i jest rynkowym oraz technologicznym liderem w dziedzinie specjalistycznych, przemysłowych środków smarnych oraz samochodowych środków smarnych dla odbiorców indywidualnych.
Castrol jest także liderem rynkowym w branży morskich środków smarnych i jednym z głównych podmiotów na rynkach lotniczym i pojazdów dostawczych, a także trzecim co do wielkości światowym sprzedawcą środków smarnych.
Środki smarujące produkowane i sprzedawane przez firmę Castrol dostarczane są do odbiorców biznesowych i użytkowników końcowych w ponad 60 krajach w sposób bezpośredni, zaś w pozostałych krajach świata - za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów.
Mimo,że Castrol koncentruje swą działalność na środkach smarnych do samochodów,coraz wyraźniej zaznacza również swą obecność na rynkach biznesowych takich jak pojazdy dostawcze, rynek morski i specjalistyczne segmenty przemysłowe.

Pierwszy olej samochodowy Castrol został wprowadzony do sprzedaży w roku 1906, a jego nazwa wywodziła się od jednego ze składników, jakim był olej rycynowy (ang. castor oil).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy CASTROL dla przemysłu.
Więcej informacji na ten temat u przedstawicieli Autoryzowanych Dystrybutorów Castrol